Fotobudka Magiczne Lustro

Nasza Fotobudka

Magiczne lustro jest doskonałym pomysłem na wszystkie imprezy, gwarantującym wyśmienitą zabawę dla gości.
Największą zaletą fotobudki – lustra w odróżnieniu od tradycyjnej fotobudki jest nowoczesna technologia pozwalająca na robienie zdjęć postaci przeglądających się w lustrze, które podczas sesji zdjęciowej przebierają się w śmieszne gadżety i pozują doskonale się przy tym bawiąc. Goście się doskonale bawią a lustro robi zdjęcia, które od razu są drukowane. Fotobudka magiczne lustro pozwala na robienie zdjęć wysokiej jakości, fotografując całą postać osoby znajdującej się przed lustrem.

Funkcje

Fotobudki lustro

Wyjątkowe animacje oraz ring LED

Nasze wyjątkowe rysunkowe animacje rozbawią Twoich gości i zachęcą do pozowania. Animacja prowadzi krok po kroku i dokładnie wskazuje moment zrobienia zdjęcia, a świecący ring LED wskazuje dokładnie umiejscowienie obiektywu za lustrem co znacznie ułatwia robienie zdjęcia.

Dotykowe lustro i możliwość podpisywania zdjęć

Dotykowy monitor pozwala na szybką i sprawną obsługę urządzenia podczas sesji zdjęciowej oraz podpisywanie zdjęcia na tafli lustra według własnej weny twórczej.

Kolorowe Ledy

Nasze magiczne lustro posiada złotą ramę z świecącymi w różnych kolorach ledami. Dobór koloru oświetlenia można dostosować do wystroju sali. Daje to wrażenie ekskluzywności, bogactwa, przepychu. Istnieje możliwość zamówienia również czerwonego dywanu i złotych barierek.

Wydruki

Możliwość wydruku zdjęć od razu po ich zrobieniu. Wydruki 15x10cm lub paski 5x15cm cięte automatycznie. Drukowanie zdjęć bez limitu.

Personalizacja

Możliwość zaprojektowania indywidualnego wydruku zdjęć dopasowanego do imprezy klienta np. zdjęcia z imionami Pary Młodej lub Logiem firmy. Do wyboru bogata oferta ramek. Liczba zdjęć, ich układ, wielkość jest dowolna. Zdjęcia mogą być wykonywane w pionie bądź poziomie.

Green-screen – czyli możliwość wstawienia dowolnego tła na zdjęcie

Nasz magiczna fotobudka lustro posiada funkcję Green – screen, która pozwala na robienie zdjęć na dowolnie wybranym tle dostosowanym do oczekiwań klientów. Uczestnicy stają na tle w kolorze zielonym, a fotolustro automatycznie podkłada na zdjęciach wybrane grafiki zdjęć wstawione zamiast zielonego koloru. Może być to Rzym, Nowy York, Paryż lub Rajska Plaża. Ilość grafik a także tematyka jest nieskończona.

Wyjątkowe gadżety

Wyjątkowe i oryginalne gadżety zagwarantują doskonałą zabawę. Goście mogą poczuć się jak piraci z Karaibów, królowie, kowboje z dzikiego zachodu lub gladiatorzy z filmów.

Pendriv ze zdjęciami po zakończeniu imprezy

Fotobudka dla firm - Podczas bankietów biznesowych lub spotkań integracyjnych niecodzienne i wesołe zdjęcia z logo firmy rozluźnią atmosferę i zagwarantują wyjątkową pamiątkę.

Najczęściej zadawane pytania:

Co to jest fotobudka lustro i czym różni się od innych?

Nasza Fotobudka magiczne lustro pozwala na robienie zdjęć wysokiej jakości, fotografując całą postać osoby znajdującej się przed lustrem . Jest to najnowsza technologia w dziedzinie robienia zdjęć za pomocą urządzenia fotobudki w porównaniu do klasycznych fotobudek, które są w stanie sfotografować tylko twarze lub połowę postaci. Profesjonalna lampa błyskowa pozwala na robienie zdjeć w ciemnym pomieszczeniu, a dotykowy ekran samoobsługę fotobudki – lustra podczas sesji. Atutem fotobudki – lustra jest również możliwość sfotografowania większej liczby osób niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych fotobudek

Montaż i obsługa fotolustra. Jak działamy?

Urządzenie zostaje przywiezione na wybrane miejsce w terminie uprzednio zarezerwowanym – czas montażu fotobudki około 45 min nie jest wliczany w cenę jej wynajmu. Po uruchomieniu fotobudki, można wykonywać pierwsze fotografie. Na miejscu obecny jest asystent, który służy pomocą podczas obsługi urządzenia i pilnuje, aby wszystko działało sprawnie i bez zastrzeżeń. Aparat wykonuje określoną uprzednio ilość zdjęć w odstępach kilkusekundowych – spontaniczna zabawa i śmiech są jak najbardziej mile widziane, by zdjęcia były naturalne i pełne radości.

Jak zarezerwować fotobudkę?

Chcąc uzyskać wyłączność na fotobudkę w wybranym terminie, należy ją zarezerwować poprzez podpisanie umowy oraz wpłacenie zaliczki – jest ona ustalana jako procent od całości kwoty. Reszta należnej sumy może zostać opłacona po zakończeniu imprezy. Wynajem fotobudki w naszej firmie odbywa się tanio i z satysfakcją klienta. Cena ustalana jest przed podpisaniem umowy.

Jakie są wymagania przestrzenne i techniczne, umożliwiające rozstawienie fotobudki?

Chcąc skorzystać z możliwości fotobudki, niezbędne jest zapewnienie wolnego miejsca o wymiarach 3m x 4m. Należy także zapewnić możliwość podpięcia urządzenia do prądu o mocy 230 V.

Czy na miejscu jest osoba do obsługi fotobudki?

Przez cały czas nasz asystent jest obecny na miejscu. Zapewnia pomoc techniczną i wsparcie merytoryczne, służy pomocą w razie trudności i problemów – krótko mówiąc – pilnuje prawidłowego funkcjonowania fotobudki i dba o komfort jej użytkowania.